Досягнення учнів у 2017/2018 н.р.

Назва заходу П.І. учня Назва гуртка Керівник гуртка Результат
1 Всеукраїнська експедиція «Моя Батьківщина – Україна» Трофименко А. «Історичне краєзнавство» Хименко Л.П. переможець
2 Всеукраїнський конкурс «Птах року» Кучеренко В. «Юні друзі природи» Воскобойник О.В. ІІ місце у Всеукра-їнському етапі
3 Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання Колективна робота «Технічне моделювання» Затолокіна Т.В. ІІ місце
4 Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання Прохоренко А. «Технічне моделювання» Затолокіна Т.В. ІІІ місце
5 Обласний етап Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…» Головань А. «Історичне краєзнавство» Рябуха Л.М. подяка
6 Обласний етап Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…» Шеремет К. «Історичне краєзнавство» Рябуха Л.М. подяка
7 Обласний етап Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…» Трофименко А. «Історичне краєзнавство» Хименко Л.П. подяка
8 Обласний конкурс творчих проектів «Я люблю науку, як і мій учитель» Поваляєв М. «Технічне моделювання» Затолокіна Т.В. переможець
9 Обласний конкурс творчих проектів «Я люблю науку, як і мій учитель» Колективна робота «Технічне моделювання» Затолокіна Т.В. переможець
10 Кубок України з Годзю-рю карате Лагута О. «Карате» Горбенко К.Б. ІІ місце
11 Кубок України з Годзю-рю карате Шрамко Я. «Карате» Горбенко К.Б. ІІ місце
12 Кубок України з Годзю-рю карате Головань О. «Карате» Горбенко К.Б. ІІІ місце
13 Обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція» Поваляєв М. «Технічне моделювання» Затолокіна Т.В. грамота за активну участь
14 Обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Український сувенір» Рудченко С. «Народна творчість» Курило Н.В. переможець обласного етапу, грамота НЕНЦ за активну участь
15 Обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» Лисенко А. «Моделювання іграшок-сувенірів» Краснікова Л.І. Подяка за активну діяльність з охорони природи
16 Обласний відкритий чемпіонат Ушу «Ахарата» 7 учнів «Карате» Горбенко К.Б. І місце
17 Обласний відкритий чемпіонат Ушу «Ахарата» 7 учнів «Карате» Горбенко К.Б. ІІ місце
18 Обласні зимові змагання з велосипедного туризму Фесько Б. «Велосипедний туризм» Ільїнський А.М. ІІ місце на дистанції «Фігурне водіння»
19 Кубок України з бойових мистецтв Команда «Карате» Горбенко К.Б. І місце
20 Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» Затолокін А. «Технічне моделювання» Затолокіна Т.В. І місце
21 Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» Бодарєв М. «Технічне моделювання» Затолокіна Т.В. ІІ місце
22 Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» Кучков А. «Технічне моделювання» Затолокіна Т.В. ІІ місце
23 Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» Омельченко Р. «Технічне моделювання» Затолокіна Т.В. ІІІ місце
24 Обласний фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» Ковальова А. «Історичне краєзнавство», Рябуха Л.М., І місце
25 Обласний фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» Володіна М. «Народна творчість» Курило Н.В. ІІІ місце
26 Обласна виставка-конкурс писанкарства «Великодня писанка» Левенець Ю. «Моделювання іграшок-сувенірів» Чередниченко Л.В. ІІ місце
27 Обласна виставка-конкурс писанкарства «Великодня писанка» Колективна робота «Образотворче мистецтво» Будіна Н.В. Грамота за активну участь
28 Обласний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка» Матвієнко С. «Юні друзі природи» Воскобойник О.В. ІІІ місце
29 Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Вінник М. «Народна творчість», Затолокіна Т.В., І місце
30 Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Чередник М. «Моделювання іграшок-сувенірів» Чередниченко Л.В. І місце
31 Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Баланова Д. «Народна творчість» Воскобойник О.В. ІІ місце
32 Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Маковецька Т. «Народна творчість» Курило Н.В. І місце в обласному етапі, ІІ – у Всеукраїнському
33 Обласне свято дитячої творчості «Жива вода-Дельта» Пупена М. «Образотворче мистецтво» Будіна Н.В. дипломом за активну участь
34 Відкритий обласний кубок «Рігдена Джапо» 9 учнів «Карате» Горбенко К.Б. І місце
35 Обласний відкритий фестиваль дитячої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття» Лисенко А. «Образотворче мистецтво» Будіна Н.В. І місце
36 Обласний відкритий фестиваль дитячої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття» Пупена М. «Образотворче мистецтво» Будіна Н.В. ІІІ місце
37 Обласний відкритий фестиваль дитячої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття» Пятіна Д. «Образотворче мистецтво» Будіна Н.В. ІІІ місце
38 Чемпіонат світу з Кемпо Карате і Кобудо 6 учнів «Карате» Горбенко К.Б. нагороджені золотими медалями
Кiлькiсть переглядiв: 63

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.