Майборода Аліна, Лисенко Аліна, Пупена Марія, Мігачова Євгенія та Жогло Домініка стали призерами Всеукраїнської природоохоронної акції «Припутень – птах року 2018»

Для вихованців Зміївського центру дитячої та юнацької творчості акція «Припутень – птах року 2018» розпочалась ще у жовтні минулого року. Кожному було цікаво ближче познайомитись і чимало цікавого дізнатись про великого лісового голуба – припутня, який широко розповсюджених у наших краях.

Керівники студій першочергово провели з дітьми заняття з вивчення біологічних особливостей птаха, організували конкурси малюнків, тематичні заняття, допомогли розробити презентаційні матеріали, організували цікаві виставки творчих робіт учнів. А вже у грудні найкращі творчі доробки та малюнки вихованців Зміївського центру дитячої та юнацької творчості були направлені до участі у заключному етапі природоохоронної акції «Припутень- птах року 2018», який проходив у Києві.

- Проблема екологічної освіти і виховання в Україні вкрай актуальна, - наголошує заступник директора центру Світлана Щелкунова. - Тому, педагогічний колектив КЗ «Зміївський ЦДЮТ» приділяє велике значення залученню учнів до природоохоронної роботи та просвітницької діяльності. І сьогодні ми пишаємось, що новий рік приніс нам нові здобутки. Із більш ніж 500 проектів, які надійшли до оргкомітету природоохоронно-пропагандистської акції у Києві, кращими визначено й роботи наших вихованців. Так, І місце за кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни посіла Майборода Аліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Наталія Будіна). ІІІ місце отримали - Лисенко Аліна та Пупена Марія, також вихованки цього ж гуртка. Студія «Природа рідного краю», яку веде Ольга Воскобойник представила доробки Мігачової Євгенії, яка отримала ІІІ місце та Жогло Домініки, що заволоділа ІІ призовим місцем. До речі, декоративне пано «Птах у гаю», виконане Домінікою на склі з пластиліну, та реферат, в якому зібрано та відображено багато цікавого матеріалу про птаха, а ще власний вірш дівчинки, були відмічені за змістовність, індивідуальний підхід, оригінальність задуму, літературну майстерність і активну пошукову роботу. Тож, нам дуже приємно і ми вітаємо наших талановитих учнів та їх керівників з перемогою! А також бажаємо не зупинятись на досягнутому, та йти впевнено вперед – до нових талановитих звершень!

Фото конкурсних робіт

Природоохоронна акція Природоохоронна акція Природоохоронна акція

/Files/photogallery/1835/м1.jpg

/Files/photogallery/1835/м4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.